Книги•Диски

 
«Історія приміських трамвайних ліній Києва»

Стефан Машкевич

Розглядається історія створення та функцiонування чотирьох окремих підприємств, що обслуговували окремі приміські трамвайні лінії в Києві протягом 1900–1920 років: Святошинського, Кадетського, Деміївського, Дарницького, а також трамвайної лінії до Пущі-Водиці та вузькоколійної пасажирської залізниці Київ – Віта-Литовська. Окремо розповідається про проекти міжміських трамвайних ліній, що не були здійснені. На основі багатого фактичного матеріалу, вперше введеного до наукового обігу, проаналізовано причини, з яких одні проекти було втілено в життя, а інші залишились нереалізованими. Простежено еволюцію ліній та маршрутів, які ці підприємства обслуговували — зокрема, після того, як самі підприємства припинили існування. Завдяки цьому виявлено, чому одні з реалізованих проектів були більш, інші менш успішними.

Фактографічний матеріал доповнюють численні ілюстрації. Монографія розрахована на наукових працівників, студентів та всіх, хто цікавиться історією Києва.

224 сторінки, офсетний папір, тверда обкладинка, іл. Наклад 500 прим.
Мова українська.

Ціна: 170 грн. Доставка можлива Укрпоштою експрес, Новою поштою, кур'єром по Києву. Також книгу можна забрати в Книжковому клубі Булгакова