Видавництво

Видавництво «Варто» спеціалізується на випуску книг та мультимедійної продукції про Київ і Україну. Протягом семи років нам вдалося зібрати великий цифровий архів. Колекція включає скани кількох тисяч книг, журналів і газет київської тематики, що видавались з середини ХІХ ст. до нашого часу, більше восьмидесяти карт Києва, серед яких є унікальні, які ніколи раніше в Україні не публікувалися, фотобанк з 20 000 фотографій, 4000 листівок, 1500 малюнків, а також кілька десятків годин відео та кінохроніки.
В якості авторів та консультантів з нами співпрацюють Д. Малаков, В. Ковалинський, М. Кальницький, О. Друг, В. Величко, А. Кончаковський, С. Машкевич, І. Чередниченко, К. Степанець і директори багатьох київських музеїв.

У планах редакції видання декількох серій книг, які розраховані на широку аудиторію, яка цікавиться історією Києва і України.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Національна історична бібліотека України
Рада Київської міської організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури
Музей історії міста Києва
Музей М.А. Булгакова
Музей електротранспорту
Музей заводу «Арсенал»
Музей Київміськбуду
Музей обсерваторії
Музей іграшки
Український Музей енергетичної тематики
Видавництво «Балтія-Друк»
Проект «Київські мініатюри» Іванни Чередниченко
Клуб бібліофілів «Суботи у Бегемота»
Видавничий дім «Адеф»
Видавець «Київського альбому» Тетяна Анань’єва
Інтернет-проект «Пам'яті київських трамваїв» Стефана Машкевича
Інтернет-проект, присвячений міському транспорту, Костянтина Козлова

СПІВРОБІТНИЦТВО

«Київський фотолітопис» — відкритий проект, ми запрошуємо до співробітництва усіх небайдужих киян, києвознавців, працівників музейних установ та власників домашніх архівів.
Якщо Ви помітили помилки у галереї «Фотолітопис», ми з подякою приймемо Ваші зауваження, особливо підкріплені посиланнями на документальні свідоцтва, особисті спогади або фотографії. Ви можете надіслати нам цікаві матеріали, пов’язані з історією Києва електронною або звичайною поштою — фотографії, малюнки, відео, статті, стару пресу, документи та книги. Якщо у Вас виникають ускладнення, ми допоможемо оцифрувати архівні фото чи документи та розмістимо їх на нашому сайті.
Ми готові також надати матеріали з наших колекцій для спільних або сторонніх проектів.

КОНТАКТИ

Адреса редакції: м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 13 А. Книжковий Клуб Булгакова. https://www.facebook.com/bulgakov.book.club
тел.: 050 357-79-82

Директор: Сидоренко Віктор Борисович
тел.: 050 357-79-82
e-mail: mail@photohistory.kiev.ua

Головний редактор: Насирова Олена Мухтарівна
тел.: 050 386-26-95
e-mail: nem1961@ukr.net

Дизайн: Гаврищук Олег Анатолійович
тел.: 099 530-35-17
e-mail:ogdmaster@bigmir.net